O nás

Naše skupina se specializuje na investice do nemovitostí. Soustředíme se zejména na residenční a administrativní budovy v České republice a na Floridě.

Hodnota portfolia naší skupiny přesahuje 3 mld. Kč.

Investiční aktivity zakladatele JUDr. Ondřeje Davida, PhD sahají do roku 1998. Dnešní podoba skupiny ICP vznikla v roce 2015 připojením Marka Klause. Dnes představujeme kombinaci českého a amerického kapitálu. Naši čeští investoři v čele s Ondřejem jsou fyzické osoby vyhledávající nemovitostní projekty. Vedle toho je náš kapitál posílen partnery z americké Floridy, kde jsme vedle české nemovitostního trhu velmi aktivní.

Od roku 2015 jsme úspěšně akvírovali několik nemovitostí v České republice a na Floridě. Podrobnější informace o našich projektech lze nalézt v Portfoliu nebo Mediích.

Tým ICP tvoří profesionálové se zkušenostmi z mezinárodních společností se zaměřením na poradenství, nemovitosti, finance a účetnictví.

Náš přístup

Skupina ICP staví na dlouhodobých a pevných vztazích.

Naším hlavním cílem je překonávání očekávání našich investorů. Snažíme se vyhledávat středně až dlouhodobé investice do nemovitostních projektů s vyváženým rizikovým profilem.

Zásadními kritérii pro nás jsou:

Zhodnocení vlastních prostředků

Zpravidla se nám daří překonávat očekávání a dosahovat vyššího než plánovaného zhodnocení. V nemovitostních projektech pravidelně dosahujeme průměrného ročního zhodnocení přes 12 %.

Udržitelnost vlastních projektů

Zpravidla investuje do zhodnocení vlastních nemovitostí značné prostředku. Snažíme se v nemovitostech zanechat stopu, která pozitivně ovlivňuje mikrolokalitu nemovitosti. Jako příklad uvádíme rekonstrukce Vinohradské 37 nebo Na Rybníčku 6.

Důvěryhodnost

Naše skupina ICP si zakládá na budování dlouhodobých partnerství. Proto transparentní a férové jednání představují pilíře našich firemních hodnot, které striktně dodržujeme uvnitř skupiny, vůči akcionářům i vůči obchodním partnerům.

Investments

Consulting

Project Management

Naši partneři

Rádi bychom zmínili úzkou spolupráci se sesterskou společnosti, advokátní kanceláří DBK Partners, která se mimo jiné pravidelně již od roku 2015 umisťuje mezi nejlepšími právnickými společnostmi v České republice.