PROTOŽE NEMOVITOSTI
JSOU VÍC NEŽ JEN
INVESTICE.

O nás

Vyhledáváme rezidenční a administrativní budovy v České republice a na Floridě pro české i zahraniční investory. Do nemovitostí také sami investujeme. O každý objekt pečujeme, aby byl časem ještě zajímavější a zatraktivnil i danou lokalitu.

Zakladatel ICP Group Ondřej David se začal nemovitostmi zabývat už v roce 1998. Sám investuje a vyhledává zajímavé projekty pro své přátele a klienty. Od chvíle, kdy do ICP roku 2015 vstoupil Marek Klaus, se ICP soustředí téměř výhradně na nemovitosti a developerské projekty. Vstupem na americký nemovitostní trh v roce 2018 začala navíc kombinovat český a americký kapitál.

Aktiva naší skupiny přesahují 3 miliardy korun.

Nemovitosti, které jsme získali v Česku i na Floridě, najdete v Portfoliu. O našich projektech a úspěších pravidelně informují Média.

Tým ICP tvoří profesionálové se zkušenostmi z mezinárodních společností se zaměřením na poradenství, nemovitosti, finance a účetnictví.

Naše hodnoty

Myslíme dlouhodobě a udržitelně

Daří se nám překonávat očekávání našich klientů. Snažíme se vyhledávat středně až dlouhodobé investice do nemovitostních projektů s vyváženým rizikovým profilem.

Je pro nás zásadní, abychom pracovali:

S respektem k lokalitě

O všechny nemovitosti pečujeme, abychom podpořili jejich zhodnocení a svým přístupem pozitivně ovlivnili lokalitu nemovitosti, jako při rekonstrukci Vinohradské 37 nebo Na Rybníčku 6.

Kritickým pohledem

Obvykle dosahujeme vyššího než plánovaného zhodnocení. Každý projekt posuzujeme velmi přísně a nechceme slibovat modré z nebe.

Férovým jednáním

Zakládáme si na dlouhodobých vztazích. Proto je transparentní a férové jednání pro ICP naprosto klíčové. Platí to uvnitř skupiny, vůči akcionářům i obchodním partnerům.

Investments

Consulting

Project Management

Partneři

Naše sesterská společnost, advokátní kancelář DBK Partners, je připravena zajistit vám veškeré advokátní služby. Od roku 2015 se pravidelně umisťuje mezi nejlepšími právnickými společnostmi v České republice.