Solera

REZIDENČNÍ KOMPLEX NA FLORIDĚ

„Rezidenční komplex na Floridě nabídne 136 bytů, z nichž deset procent dostanou výhodněji místní učitelé, hasiči či záchranáři. Součástí je i restaurace a bazén.“

Daniel Vopat, Investment Analyst

Typ: Velikost: Rok akvizice:
Rezidenční Development 136 jednotek Prosinec 2019

Ve floridském Palm Beach Gardens společně s lokálním developerem Jackem Weirem a jeho společností Eastwind Developement stavíme rezidenční komplex, který kombinuje 136 nadstandardních bytových jednotek s vlastními parkovacími místy, komerčními a společenskými prostory, včetně restaurací a bazénu. V březnu 2020 proběhl na staveništi ceremoniál za účasti zastupitelů města a lokálního tisku, stavba by měla být dokončena v květnu 2021.

Objekt je umístěn přímo v srdci města, poblíž křížení PGA Boulevard a US 1 Highway. Celkově nabídne 136 dvou- až čtyřpokojových bytů o rozloze od 65 do 112 m2. „Deset procent kapacit bude v rámci dohody s městem pronajímáno za zvýhodněnou cenu lokálním zaměstnancům veřejných služeb, jako jsou učitelé, policisté, hasiči, záchranný sbor, vládní úředníci a podobně,“ popisuje Daniel Vopat. Jakmile bude projekt pronajat, počítáme s následným prodejem jako výnosové aktivum.